Przyjęcia interesantów w sprawach skarg i wniosków
- Burmistrz - poniedziałek od 9.00 - 16:00 i czwartek od 9:00 - 15:30
- Z-ca Burmistrza - poniedziałek od 9.00 - 16:00 i czwartek od 9:00 - 15:30
- pozostali pracownicy codziennie w godzinach pracy Urzędu
W przypadku nieobecności Burmistrza, interesanci będą przyjmowani przez pracowników w godzinach pracy Urzędu.
Data wytworzenia
2021-08-24 10:38:35
Data opublikowania
2021-08-24 10:39:05
Data ostatniej aktualizacji
2021-08-24 10:39:05
Ostatnio zaktualizował
Grzegorz Lew