Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
biekty infrastruktury technicznej – uzbrojenie działek budowlanych przy ulicy Nowe Osiedle w miejscowości Łobez – budowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci kanalizacji deszczowej, budowa i utwardzenie dróg
abudowa usługowa - budowa budynku auli z łącznikiem, z istniejącym budynkiem Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu
Zabudowa usługowa - budowa budynku auli z łącznikiem, z istniejącym budynkiem Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu
IK.6733.2.2026.AM Łobez, 13 lutego 2026 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej o długości do 500,0 m wraz z przepompownią ścieków w ul. Strumykowej w Łobzie
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej o długości do 500,0 m wraz z przepompownią ścieków w ul. Strumykowej w Łobzie
Łobez, 04 grudnia 2025 r. IK.6733.8.2025.AM OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej o długości do 500,0 m wraz z przepompownią ścieków w ul. Strumykowej w Łobzie
Łobez, 27 października 2025 r. IK.6733.8.2025.AM ...