Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa słupowej stacji transformatorowej 15/0,4 kV wraz z powiązaniem 15 kV na miejsce likwidowanej słupowej stacji 15/0,4 kV nr 20426 - Zagórzyce Wieś
Łobez, 10 października 2025 r. IK.6733.7.2025.AM ...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa słupowej stacji transformatorowej 15/0,4 kV wraz z powiązaniem 15 kV na miejsce likwidowanej słupowej stacji 15/0,4 kV nr 20426 Zagórzyce Wieś.
Łobez, 15 września 2025 r. IK.6733.7.2025.AM OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV w miejscowości Łobez wraz z posadowieniem złącz kablowo-pomiarowych i szaf kablowych w celu zasilenia domów jednorodzinnych przy ul. Armii Krajowej oraz Kilińskiego
Łobez, 04 sierpnia 2025 r. IK.6733.6.2025.AM OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV w miejscowości Łobez wraz z posadowieniem złącz kablowo-pomiarowych i szaf kablowych w celu zasilenia domów jednorodzinnych przy ul. Armii Krajowej oraz Kilińskiego
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV w miejscowości Łobez wraz z posadowieniem złącz kablowo-pomiarowych i szaf kablowych w celu zasilenia domów jednorodzinnych przy ul. Armii Krajowej oraz Kilińskiego
IK.6733.6.2025.AM Łobez, 13 czerwca 2025 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
O B W I E S Z C Z E N I E - Budowa farmy elektrowni wiatrakowych „Borkowo” o łącznej mocy do 14 MW, wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Radowo Małe, w okolicy miejscowości Borkowo