Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Prusinowo i Poradz – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej oraz słupa elektroenergetycznego 15 kV o wysokości do 20,0 m
Łobez, 29 sierpnia 2024 r. IK.6733.10.2024.AM OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Poradz – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej oraz słupa elektroenergetycznego 15 kV o wysokości do 20,0 m
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Naćmierz – posadowienie złącza kablowego średniego napięci, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
Drogi publiczne, obiekty infrastruktury technicznej – przebudowa drogi powiatowej nr 4328Z polegającej na wykonaniu nawierzchni asfaltowej, wykonanie nowych zjazdów z betonowej kostki brukowej do działek nie posiadających obecnie utwardzonych zjazdów, wykonanie przełożenia istniejących nawierzchni zjazdów z betonowej kostki brukowej po lewej stronie projektowej, przebudowa istniejących zjazdów bitumicznych, budowa sieci kanalizacji deszczowej ze studzienkami rewizyjnymi i kratkami ściekowymi w Rożnowie Łob
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 na odcinku GPZ Łobez – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Przyborze i przy drodze wojewódzkiej nr 148 – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Poradz – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej oraz słupa elektroenergetycznego 15 kV o wysokości do 20,0 m
Łobez, 25 lipca 2024 r. IK.6733.9.2024.AM OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 przy drodze wojewódzkiej nr 148 i w miejscowości Prusinowo – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 przy drodze wojewódzkiej nr 148 i w miejscowości Prusinowo – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Prusinowo i Worowo, budowa dwóch stacji transformatorowych kontenerowych
IK.6733.14.2024.AM Łobez, 23 lipca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...