Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Naćmierz – posadowienie złącza kablowego średniego napięci, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV: modernizacja linii L33 przy drodze wojewódzkiej nr 148 i w miejscowości Trzeszczyna – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 na odcinku GPZ Łobez – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Przyborze i przy drodze wojewódzkiej nr 148 – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Poradz – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej oraz słupa elektroenergetycznego 15 kV o wysokości do 20,0 m
IK.6733.9.2024.AM Łobez, 27 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 przy drodze wojewódzkiej nr 148 i w miejscowości Prusinowo – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
IK.6733.11.2024.AM Łobez, 27 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Prusinowo i Poradz – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia, budowa stacji transformatorowej kontenerowej oraz słupa elektroenergetycznego 15 kV o wysokości do 20,0 m
IK.6733.10.2024.AM Łobez, 27 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Bełczna i Naćmierz – posadowienie złącza kablowego średniego napięci, budowa stacji transformatorowej kontenerowej
IK.6733.8.2024.AM Łobez, 27 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV: modernizacja linii L33 przy drodze wojewódzkiej nr 148 i w miejscowości Trzeszczyna – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia
IK.6733.7.2024.MK Łobez, 13 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 w miejscowości Przyborze i przy drodze wojewódzkiej nr 148 – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
IK.6733.6.2024.MK Łobez, 12 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej Sn 15 kV i nn 0,4 kV: modernizacja linii L33 na odcinku GPZ Łobez – posadowienie złącza kablowego średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej
IK.6733.5.2024.MK Łobez, 11 czerwca 2024 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...