Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Obiekty infrastruktury technicznej – stacja bazowa telefonii komórkowej LBZ2201B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz z zasilaniem w energię elektryczną
IK.6733.10.2023.MK Łobez, dnia 16 listopada 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – przebudowa istniejącej wieży kratowej oraz budowa kontenera technicznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą (wewnętrzną linią zasilającą, przyłączem telekomunikacyjnym i mostem kablowym)
IK.6733.9.2023.MK Łobez, dnia 07 listopada 2023 r. ...
Obiekty infrastruktury technicznej – przebudowa istniejącej wieży kratowej oraz budowa kontenera technicznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą (wewnętrzną linią zasilającą, przyłączem telekomunikacyjnym i mostem kablowym
IK.6733.9.2023.MK Łobez, dnia 23 października 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – przebudowa istniejącej wieży kratowej oraz budowa kontenera technicznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą (wewnętrzną linią zasilającą, przyłączem telekomunikacyjnym i mostem kablowym)
IK.6733.9.2023.MK Łobez, dnia 19 października 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej ‑ przebudowa istniejącej wieży kratowej oraz budowa kontenera technicznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą (wewnętrzną linią zasilającą, przyłączem telekomunikacyjnym i mostem kablowym)
IK.6733.9.2023.MK Łobez, dnia 19 października 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – przebudowa istniejącej wieży kratowej oraz budowa kontenera technicznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą (wewnętrzna linia zasilająca, przyłączem telekomunikacyjnym, mostem kablowym
IK.6733.9.2023.MK Łobez, dnia 11 października 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – rozbudowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla zasilenia budynków mieszkalnych na działkach o nr ewid. 171/4, 171/5, 171/6, 171/7, 171/8, 171/9, 171/10, 171/11, 171/12, 171/13, 171/14
IK.6733.8.2023.MK Łobez, dnia 07 września 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
OBWIESZCZENIE - wydano decyzję nr 2/CP/2023 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego z dnia 21.08.2023r., dla inwestycji pn.:BUDOWIE MOSTU PRZEZ RZ. RESKA WĘGORZA W LEŚNICTWIE BONIN, NA TERENIE CZĘŚCI DZIAŁEK O NR EWID. 134,136,137,138 POŁOŻONYCH W OBRĘBIE GEODEZYJNYM LESIĘCIN, GM. WĘGORZYNO ORAZ CZĘŚCI DZIAŁEK O NR EWID. 371/1, 372, 377 POŁOŻONYCH W OBRĘBIE GEODEZYJNYM BONIN, GM. ŁOBEZ
Obiekty infrastruktury technicznej - rozbudowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla zasilenia budynków mieszkalnych na działkach o nr ewid. 171/4, 171/5, 171/6, 171/7, 171/8, 171/9, 171/10, 171/11, 171/12, 171/13, 171/14.
IK.6733.8.2023 .MK Łobez, dnia 21 sierpnia 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej o długości do 30 m, budowa stacji podnoszenia ciśnienia na sieci wodociągowej wraz z przyłączem i instalacją kanalizacji sanitarnej oraz budowa zalicznikowej instalacji elektrycznej
IK.6733.7.2023.MK Łobez, dnia 23 sierpnia 2023 r. ...