Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej z hydrantami, sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej oraz zalicznikowej instalacji elektrycznej. Budowa przepompowni ścieków na terenie działek o nr ewid. 415/14 oraz 415/29
IK.6733.6.2023.MK Łobez, dnia 18 maja 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa linii elektroenergetycznej 0,4 kV oraz stacji transformatorowej
IK.6733.3.2023.MK Łobez, 17 maja 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art. 53 ust...
Obiekty infrastruktury sportowo rekreacyjnej – budowa terenu sportowo rekreacyjnego wraz z budową infrastruktury towarzyszącej na działce o nr ewid. 205/33 położonej w obrębie Worowo gmina Łobez
IK.6733.5.2023.MK Łobez, 12 maja 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art. 53...
Obiekty infrastruktury technicznej – rozbudowa obiektu nr ENE.04.005 Łobez w zakresie zwiększenia wysokości istniejącej wieży do 50 m, budowy kontenera technicznego oraz niezbędnej infrastruktury
IK.6733.2.2023.MK Łobez, dnia 8 maja 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej - Rozbudowa obiektu nr ENE.04.005 Łobez w zakresie zwiększenia wysokości istniejącej wieży do 50 m, budowy kontenera technicznego oraz niezbędnej infrastruktury
IK.6733.2.2023.MK Łobez, dnia 28 kwietnia 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej - Rozbudowa obiektu nr ENE.04.005 Łobez w zakresie zwiększenia wysokości istniejącej wieży do 50 m, budowy kontenera technicznego oraz niezbędnej infrastruktury
IK.6733.2.2023.MK Łobez, 24 kwietnia 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa gazociągu niskiego ciśnienia dn 160 PE
IK.6733.14.2023.MK Łobez, dnia 7 marca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej - budowa zjazdu o powierzchni do 150 m2 z drogi powiatowej nr 4323Z, zlokalizowanej na działce o nr ewid. 55/2 obręb nr 1 miasta Łobez na ulicę Moniuszki
IK.6733.1.2023.RŻ Łobez, dnia 27 lutego 2023 r. ...
Obiekty infrastruktury technicznej - budowa zjazdu o powierzchni do 150 m2 z drogi powiatowej nr 4323Z zlokalizowanej na działce 55/2 obręb nr 1 miasta Łobez na ulicę Moniuszki
IK.6733.1.2023.RŻ Łobez, dnia 02 lutego 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej - budowa zjazdu o powierzchni do 150 m2 z drogi powiatowej nr 4323Z zlokalizowanej na działce 55/2 obręb nr 1 miasta Łobez na ulicę Moniuszki
IK.6733.1.2023.RŻ Łobez, dnia 19 stycznia 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla zasilenia domu jednorodzinnego na działce o nr ewid. 138/10
Łobez, 21 grudnia 2022 r. IK.6733.13.2022.RŻ OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa gazociągu niskiego ciśnienie dn 160 PE
IK.6733.14.2022.RŻ Łobez, 12 grudnia 2022 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...