Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej o długości do 30 m, budowa stacji podnoszenia ciśnienia na sieci wodociągowej wraz z przyłączem i instalacją kanalizacji sanitarnej oraz budowa zalicznikowej instalacji elektrycznej.
IK.6733.7.2023.MK Łobez, dnia 07 sierpnia 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – rozbudowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla zasilenia budynków mieszkalnych na działkach o nr ewid. 171/4, 171/5, 171/6, 171/7, 171/8, 171/9, 171/10, 171/11, 171/12, 171/13, 171/14
IK.6733.8.2023.MKŁobez, dnia 26 lipca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej o długości do 12 m, budowa stacji podnoszenia ciśnienia na sieci wodociągowej wraz z przyłączem i instalacją kanalizacji sanitarnej oraz budowa zalicznikowej instalacji elektrycznej
IK.6733.7.2023.MK Łobez, dnia 10 lipca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art. 53...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej z hydrantami, sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej oraz zalicznikowej instalacji elektrycznej. Budowa przepompowni ścieków na terenie działek o nr ewid. 415/14 oraz 415/29
IK.6733.6.2023.MK Łobez, dnia 04 lipca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa linii elektroenergetycznej 0,4 kV oraz stacji transformatorowej
IK.6733.3.2023.MK Łobez, dnia 30 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury sportowo - rekreacyjnej – budowa terenu sportowo - rekreacyjnego wraz z budową infrastruktury towarzyszącej na części działki o nr ewid. 205/33 położonej w obrębie Worowo gmina Łobez
IK.6733.5.2023.MK Łobez, dnia 26 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa linii elektroenergetycznej 0,4 kV oraz stacji transformatorowej
IK.6733.3.2023.MK Łobez, dnia 16 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa linii elektroenergetycznej 0,4 kV oraz stacji transformatorowej
IK.6733.3.2023.MK Łobez, dnia 16 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej z hydrantami, sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej oraz zalicznikowej instalacji elektrycznej. Budowa przepompowni ścieków na terenie działek o nr ewid. 415/14 oraz 415/29
IK.6733.6.2023.MK Łobez, dnia 15 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej – budowa sieci wodociągowej z hydrantami, sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej oraz zalicznikowej instalacji elektrycznej. Budowa przepompowni ścieków na terenie działek o nr ewid. 415/14 oraz 415/29
IK.6733.6.2023.MK Łobez, dnia 15 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...
Obiekty infrastruktury sportowo rekreacyjnej – budowa terenu sportowo rekreacyjnego wraz z budową infrastruktury towarzyszącej na części działki o nr ewid. 205/33 położonej w obrębie Worowo gmina Łobez
IK.6733.5.2023.MK Łobez, dnia 12 czerwca 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie...
Obiekty infrastruktury technicznej - rozbudowa obiektu nr ENE.04.005 Łobez w zakresie zwiększenia wysokości istniejącej wieży do 50 m, budowy kontenera technicznego oraz niezbędnej infrastruktury
IK.6733.2.2023.MK Łobez, dnia 23 maja 2023 r. OBWIESZCZENIE Burmistrz Łobza, zgodnie z art...